Унаслідок згоряння палива масою 5 кг виділилось 210 МДж теплоти. Що це за паливо?


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Настя.
Обчислюємо за зміненням формули Q=qm
тобто нам потрібно знайти q(питому теплоту згоряння палива), тоді q=Q÷m підставляємо
числа q=210÷5=42Мдж/кг
В-дь: це дизельне паливо.