Ккд ідеальної теплової машини 25% яка температура нагрівника якщо теспература холодильника 22°С


Ответы на вопрос

Отвечает Трошина Александра.
Η=25%=0.25, Тх=22°C; Tн=?
\eta=\frac{T_{n}-T_{x}}{T_{n}}, T_{n}=\frac{-T_{x}}{\eta -1}=\frac{-22}{-0.25}=88  °С