Нікелювання за допомогою електролізу пластинки, що має площу поверхні 64см² продовжувалося 2,5

годин. Знайти товщину шару нікелю якщо сила струму 0,3А густина нікелю 8800кг/м³, електрозварник еквівалент 3*10-7кг/кл

Ответы на вопрос

Отвечает Нажиден Анель.
S=64 см²=0,0064 м
t=2,5 год=9000 с
I=0,3 А
ρ=8800 кг/м³
k=3*10⁻⁷ кг/Кл

b=?

b= \frac{V}{S} = \frac{m}{pS} = \frac{kIt}{pS}=3*10⁻⁷ кг/Кл * 0,3 А * 9000 с / 8800 кг/м³ / 0,0064 м²=0,00081 кг / 8800 кг/м³ / 0,0064 м²= 0,0000000920454545454545454545454545 м³ / 0,0064 м²≈0,0000144 м.