. Зварювальний апарат приєднують до мережі мідними дротами Довжиною 100 м та площею поперечного

перерізу 50 мм. Знайдіть напругу на дротах, якщо сила струму дорівнює 125 А. Питомий опір міді 1,7-10 Ом.М. (2 бали)

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Аня.

Ответ:

U=4.25в на кожному дроті.

Объяснение:

ΔU=I*Rпров.=125а *0.034=4.25в,

Rпр=po*L/S=0.017ом*мм²/м *100м/50мм²=0.034ом