Допоможіть ! 1. Постійна розпаду рубідію Rb⁸⁹ дорівнює 0.00077 с⁻¹.Визначити його період

напіврозпаду 2) Електрорушійна сила елемента дорівнює 1,6 В, внутнішній опір його 0,5 Ом. Чому дорівнює ККД елемента при силі струму 2,4А ?

Ответы на вопрос

Отвечает Волосожар Влада.
1) λ=0,00077   T=?
λ=ln2/T     T=ln2/λ=0.693/0.00077=900 c
===
2) Полезная мощность 
Pп=I²*R
R=E/I-r
Мощность полная
Рн=E*I
η=Рп/Рн=I*(E/I-r)/E=2.4*(1.6/2.4-0.5)/1.6≈0.104   (10.4%)
==========================