У провіднику в кожному кубічному сантиметрі міститься 2∙10^22 вільних електронів. З якою середньою

швидкістю електрони упорядковано рухаються через провідник, якщо сила струму в ньому 8 А? Площа поперечного перерізу провідника становить 1 мм2

Ответы на вопрос

Отвечает Гарьковец Мирослав.

V=I/n*e*S=8/2*10^28*1,6*10^-19*10^-6=2,5*10^-3 м/с