ізольований дріт опором 10 ом розрізали посередині й скрутили отримані половинки разом по всій

довжині. Визначте опір такого провідника

Ответы на вопрос

Отвечает Шумная Наталья.
R1=10 Ом
R1=po*L/S
R2=po*(L/2)/(2*S)=R1/4=10/4=2.5 Ом
=========================