Під дією сила 15 н тіло рухається рівномірно ,так що його координата змінюється за законом x

=100+5t+5t2.Яка маса тіла?

Ответы на вопрос

Отвечает Савинова Лера.

Ответ:

m=1.5 кг

Объяснение:

F=15 H    m=?

===

F=m*a

a=10 м/с2    (из уравнения)

m=F/a=15/10=1.5 кг

==============================