Дві позитивно заряджені кульки взаємодіють у вакуумі із силою 0,2н відстань між ними дорівнює 6 см

заряд одної з кульок 2*10-5 обчисліть заряд іншої кульки будь ласка допоможіть дуже треба)

Ответы на вопрос

Отвечает Беспалов Дмитрий.

F=k*q1*q2/R^2   q2=F*R^2/k*q1=0,2*36*10^-4/9*10^9*2*10^-5=0,4*10^-8 Кл