визначте індукцію магнітного поля якщо в ньому на провідник завдовжки 10 см у якому проходить струм

30 Ам діє сила 25 мега ньютон

Ответы на вопрос

Отвечает Деева Лера.
F = I*B*L*sin(а);
B = F/I*L*sin(90°) = 25*10^6 Н/30 А*0,1 м *1 = 8,33 10^6 Тл = 8,33 МТл.