Рух тіла масою 4 кг задане рівнянням швидкості V=5+2t. Знайти імпульс тіла через 2 с. і силу яка

викликає зміну цього імпульса

Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Злата.

Ответ:

p = 36 кг*м/с

F = 8 Н

Объяснение:

V(2)=5+2*2=9м/с

p=v*m=9*4=36 кг*м/с

Из уравнения a=2. Отсюда:

F=m*a=4*2=8 H