Маятник масою 2 кг коливається на пружині жорсткістю 120 нм визначте період і частоту коливань


Ответы на вопрос

Отвечает Пашкявичюс Герман.

m=2 кг    k=120 Н/м    T=?    v=?

====

T=2*π*√(m/k)=2*3.14*√(2/120)≈0.81 c

v=1/T=1/0.81≈1.23 Гц

=======================