срібна куля один із найменших реактивних літаків маючи масу 196 кг може досягати швидкості 125м с

визначте кінетичну енергію літака за цієї швидкості

Ответы на вопрос

Отвечает Щукин Егор.
Дано: m=196кг    v=125 м/с    Eк - ?       Ek=mv^2/2=196 * (125^2)/2= 1.5 МДж