Теплохід рухається за течією зі швидкістю 80 км/год, проти течії 76 км/год. Визначте швидкість

теплоходу в нерухомій воді та швидкість течії.

Ответы на вопрос

Отвечает Малышева Олька.

v1=80 км/ч     v2=76 км/ч   v=?   vp=?

===

По течению

v+vp=v1

Против течения

v-vp=v2

Сложим левые и правые части уравнений

2*v=v1+v2

v=(v1+v2)/2=80+76)/2=78 км/ч   (скорость теплохода)

vp=v1-v=80-78=2 км/ч   (скорость течения)

===============================