Срочно ! пж бех обмана !!!! даю 50 балов 3 задачі: 1. Чому дорівнює густина рідини яка створюе

тиск на дно посудини 3.2 кПа? Висота шару рідини дорівнює 40 см. 2. Залізний куб масою 975 кг має площу основи 2500 см² . Визначте тиск кубу на опору. 3. Рівень води у сполучених посудинах нижчий від краю на 10 см . Якої висоти стовбчик газу потріно налити у лівк коліно посдин , щоб рідина почала переливатися через край? У якому коліні це відбуватиметься?

Ответы на вопрос

Отвечает Лепешков Влад.
1)
р=рgh
3.2кПа= 3200Па
4см - 0.4м
g=10Н/кг
р= 3200*0.4*10=12800кг/м3

2)
а)F=mg=10Н/кг * 975кг= 9750 Н.                                                               б)Р=F/S=9750 Н/ 25метров=390 Н

3)
нужно налить керосина 8/5 чтобы она выливалась.