трансформатаор підвищує напругу з 120 В до 3000 В у втортнній обмотці проходить струм 0,1 А

Визначити силу струму в первинній обмотці ,якщо ККД трансформаторстановить 96%

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбакова Виктория.
Коэффициент трансформации
K = U₂ / U₁ = 3000 / 120 = 25

Значит, сила тока в первичной обмотке:
I₁ = K*I₂*КПД = 25*0,1*0,96 = 2,4 А