За який час відправлений від об’єкта радіосигнал повернеться назад, якщо радіолокатор розвідує

об’єкти на відстані 60 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Коротаева Лиза.
T=2*S/c=2*60/300000=0.0004 cек