Визначте масу тіла,якому сила 500Н надає прискореня 0,2 м/с в квадраті.Чому дорівнює переміщення

тіла за 20с із руху стану спокою

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Аска.
F = ma → m = F/a = 500/0,2 = 2500 кг.
S = at^2/2 = 0,2*20^2/2 = 4000 м.