Срочно пожалуйста! Визначте об'єм прямокутного бруска, що мае довжину 2,3 м ширина 30 см і

товщину 15 мм​

Ответы на вопрос

Отвечает Аббасова Фатиманур.

Ответ:

Объяснение:

a=2,3м=230 см=2300 мм

b=30 см = 300 мм

c=15мм

V=a*b*c=2300*300*15=10 350 000 мм³=10 350 см³=0.01035 м³