Визначте середню силу м'язів, що прикладає спортсмен, штовхаючи ядро, масою 7 кг, якщо ядро

прискорюється на шляху 2,9 м, а надана йому початкова швидкість дорвнює 13 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Батдыев Ислам.

Ответ:

200 Н

Объяснение:

Дано:

m = 7 кг

S = 2,9 м

V₀ = 13 м/с

__________

F - ?

Из формулы:

S = V₀² / (2·a)

находим ускорение в момент броска:

a = V₀² / (2·S) = 13² / (2·2,9) ≈ 29 м/с²

Сила:

F = m·a = 7·29 ≈ 200 Н