Визначте кінетичну енергію стріли масою 50 г випущена вертикально вгору зі швидкістю 20 м за

секунду​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Ньургун.

50г=0.05кг

E_k=\dfrac{mv^2}{2} = \dfrac{0.05*20^2}{2} = 10Дж