вантаж піднімають за допомогою рухомого блока масою 20 кг.Яка маса вантажу ,якщо ККД становить 80%

і тертям у блоці можна знехтувати?

Ответы на вопрос

Отвечает Коротков Василий.

n=A1/A2. A1=Mgh.A2=gh(M+m). n=Mgh/gh(M+m)=M/(M+m).M/(M+m)=0.8.M=4m=80кг.Ответ 80кг