Коливальний контур складається з котушки індуктивністю 12 мГн і плоского конденсатора ємністю

2.5нФ. Визначити період і частоту коливань

Ответы на вопрос

Отвечает Дячок Евгения.

Ответ:

T= 34,4 мкс

f=29069,8 Гц

Объяснение:

C=2,5 нФ=2,5*10⁻⁹ Ф

L=12 мГн=0,012 Гн

T=?, f=?

T=2*π√(L*C)=2*3,4*(0,012 *2,5*10⁻⁹)≈ 34,4 мкс

f=1/T≈29069,8 Гц