Межа вимірювання вольтметра 3 В. Найбільший допустимий струм приладу 0,3 А. Обчислити значення

додаткового опору, якщо внутрішній опір вольтметра 1000 Ом.

Ответы на вопрос

Отвечает Абельмажинов Бекжан.
0,3мА=0,0003А
Загальний опір
R=U/I=3/0.0003=10000 Ом
Опір приладу Rп=1000 Ом, отже
додатковий опір
Rд=R-Rп=10000-1000=9000 Ом = 9кОм