Визначте масу вантажу,який здійснює 200 повних коливань за 2хв 40 с на пружині жорсткістю 250H/м.


Ответы на вопрос

Отвечает Сапфирова Катя.

Ν-частота

k-жесткость пружины

N-количество колебаний

t-время колебаний

m-масса



ν=N/t=200/160=1.25 Гц

ν= \frac{\sqrt{k/m}}{2\cdot \pi}

\frac{k}{m}=(v\cdot 2\cdot \pi)^{2} \\ m=\frac{k}{(v\cdot 2\cdot \pi)^{2}}=\frac{250}{(1.25\cdot 2\cdot \pi)^{2}}=\frac{40}{\pi^{2}}