Матеріальна точка за 1 хвилину здійснила 300 коливань. Визначити період та частоту коливань


Ответы на вопрос

Отвечает Амантаева Жайна.

Так як Період = t/n ( t- час , n- кількість коливання) підставляємо формулу:

Перетворюємо 1 хв в основну одиницю : 60 секунд (с)

Отже період = 60с÷300=0,2 с

Так як Частота дорівнює n/t підставляємо формулу :

300 ÷ 60 с = 5 Гц