До динамометра підвішено вантаж масою 200г. На скільки видовжиться пружина динамометра, якщо її

жорсткість 40 Н/м

Ответы на вопрос

Отвечает Шаламай Сергій.

X (дельта l)=m * k
x=40*0,2=8 (г)