Визначити масу срібла що виділяється на електроді під час електролізу протягом 2 годин якщо до

розчину прикладена напруга 2В а опір розчину становить 5 Ом.

Ответы на вопрос

Отвечает Касенчук Егор.
Дано:                       СИ
t = 2 ч                     7200 с
U = 2 В
R = 5 Ом
k = 1,12·10⁻⁶ кг/Кл - электрохимический эквивалент серебра
_____________
m - ?
1) Находим силу тока:
I = U / R = 2 / 5 = 0,4 А
2) По закону Фарадея:
m = k·I·t = 1,12·10⁻⁶·0,4·7200 ≈ 0,0032 кг   или 3,2 г.