автобус проїхав першу половину часу зі швидкістю 60 км. З якою швидкістю автобус проїхав другу

половину, якщо середня швидкість 50 км за годину  

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Яна.
<V>=S/t=S/(S/180+S/2V_{2})
50=S/((SV_{2}+90S)/90V_{2})
90SV_{2}=50SV_{2}+4500S
40SV_{2}=4500S
 V_{2}=112.5 м/c
  V_{2} - скорость на второй половине пути