У залізній коробці масою 200 г міститься свинець масою 250г за температури 27граусів Цельсія. Яна

кількість теплоти необхідна, щоб розплавити цей свинець?

Ответы на вопрос

Отвечает Бринчак Юля.

Q=C ₁m₁(t1-t2)+C ₂m₂(t1-t2)+m₁r=0,13*0,25*(327-27)+0,444*0,2*(327-27)+0,25*25=0,13*75+88,8*3+6,25=9,75+266,4+6,25=282,4 кДж