першого дня кравчиня пошила 2 однакові спідниці,а другого-3.всого вона витратила 10м тканини.

скільки метрів тканини витратила кравчиня першого дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Лобанова Аня.

Було-10м

1день-2сп-?м

2день-3сп-?м

1)2+3=5(сп)-разом

2)10:5=2(м)-1сп

3)2*2=4(м)

Відповідь:1дня кравчиня витратила 4м тканини.

 

Отвечает Мелехин Максим.

1)скільки спідниць пошили за два дні?

2+3=5

2)скільки м пішло на 1 спідницю?

10:5=2 м

3)скільки м витратили за 1 день?

2*2=4 м