У куховарки було 320 кг овочів. Картоплі й моркви разом було 190 кг. Моркви і капусти - 170 кг.

Скільки окремо картоплі, моркви і капусти в куховарки ?

Ответы на вопрос

Отвечает Гараева Дарья.

1.320-190=130 (кг) - капусти
2.320-170=150 (кг) - картопли
3.130+150=280 (кг) - капусти и картопли
4.320-280=40 (кг) - моркви

Отвечает Гафаров Александр.

1.320-190=130 (кг) - капусти
2.320-170=150 (кг) - картопли
3.130+150=280 (кг) - капусти и картопли
4.320-280=40 (кг) - моркви