У трьох цистернах було 11850л пального.У першій і третій разом було 6400л. Скільки літрів пального

у кожній цистерні окремо?Помогите пожалуста я очень прошу.

Ответы на вопрос

Отвечает Айдар Анель.

1) 11850-8500=3350(л) у 2 цистерні

2)8500-2100=6400(л) у 2 і 3 цистерні разом

2)6400-3350=3050(л) у 3 цистерні