В одному мішку було 48 кг. цибулі, а в іншому 24 кг. Частину цибулі росклали в 5 ящиків, по 8 кг.

кожний. Скільки кг. цибулі ще треба розкласти?                                                       короткий зміст задачі  і рішення.

Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Антоха.
І міш.-48кг циб.
ІІ міш. 24кг циб.
Розклали в 5ящ. - по 8кг
Залишилось - ?кг
1) 48+24=72(кг)-цибулі у двох ящиках разом;
2) 8*5=40(кг)- цибулі розклали в ящики;
3) 72-40=32(кг)- цибулі ще треба розкласти.