Сквер має прямокутну форму. Його довжина дорівнює 50м, а ширина 20м. 1/5 скверу займає ігровий

майданчик,а решту площі відведено під дерева і кущі. Знайди площу, відведену під дерева і кущі.

Ответы на вопрос

Отвечает Мельников Вова.
Умови:
a=50 м
b=20 м
iгр. майдан. -  \frac{1}{5} скверу
Площа
під дерева і кущі - ? м²

1) Площа прямокутника
дорівнює:
S=a*b=50*20=1000 м²
2) 1000*
 \frac{1}{5} =  \frac{1000}{5} = 200 (м²) - площа ігрового майданчику.
3) 1000 - 200 = 800 (м²) - площа,
відведена під дерева і кущі.
Відповідь: площа, відведена під дерева і кущі, дорівнює 800 м².