Як розв'язати рівняння х+3х+(3х-2)=96


Ответы на вопрос

Отвечает Дромашко Юля.

X + 3x + (3x - 2) = 96
7x - 2 = 96
7x = 96 + 2
7x = 98 
x = 98 / 7 ⇒ x = 14