Мектеп кітапханасында 10500кітап бар. Ғылыми -көпшілік əдебиет олардың бестен бір бөлігін құрайды.

Ал көркем əдебиет олардан 1670 кітап артық. Кітапханада неше оқулық бар?

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Нина.

Шешуі : 1) 10500:5×1=2100 (к)
2) 2100+1670=3770 (к)-к . ә
3) 10500-(3770+2100)=4630 (к)-о
Жауабы: 4630 кітап оқулық.