В автогонках брали участь 13машин.спрочатку зійшло з дистанції 4 машини а потім ще 2.скільки машин

дійшли до фінішу

Ответы на вопрос

Отвечает Балахонова Настя.
1)4+2=6(м.) - сошли с дистанции
2)13-6=7(м.) - дошли до финиша
Ответ:7 машин.