Дельфін занурюється на глибину 25 м аквалакгіст на 300 м а кит - смугастик на 50 м глибше ніж

аквалангіст . На скільки метрів менше занурюється дельфін ніж аквалангіст і кит - смугастик

Ответы на вопрос

Отвечает Ковшик Любовь.

1) 300+50=350(м)-  занурює кит - смугастик

2)300-25=275(м) -На 275 метрів менше занурюється дельфін ніж аквалангіст

3)350-25=325(м) На 325 метрів менше занурюється дельфін ніж кит - смугастик 

Отвечает Дусенов Диас.

300+50=350 м ныряет кит

350-25=325 м 

300-25=275 м