Тім розклав кульки у 7 коробок по 3 кульки у кожну. Після цього у нього залишилось ще 2 кульки.

Скільки кульок було у Тіма?

Ответы на вопрос

Отвечает Михальченко Вика.

7 х 3 + 2 = 23 было всего

Отвечает Гордина Валерия.

1)7*3=21(к)
2)21+2=23(к)-залишелось