Знайдіть площу повної поверхні конуса радіус основи якого дорівнює 4 см а твірна 6 см


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Анастасия.

Ответ:

125.6 см^2

Пошаговое объяснение:

=pi×4(6+4)=10×4×pi=40pi=125.6