СРОЧНОООО!!!!12 учнів народилося в різні місяці одного року. Перемноживши число дня народження, на

номер місяця, дістали добутки: Іван-49, Петро-3, Роман-52, Михайло-130, Дмитро-143, Андрій-300, Віктор-14, Семен-42, Віталій-81, Сергій-135, Володимир-128, Василь-153. Хто з хлопців народився в якому місяці?

Ответы на вопрос

Отвечает Голышкова Анастасия.

Ответ:

ответ:

Пошаговое объяснение:

Іван-49=7*7 народився 7.07

Петро-3=3*1                      3.01

Роман-52=13*4                 13.04

Михайло-130=13*10          13.10

Дмитро-143=13*11              13.11

Андрій-300=25*12             25.12

Віктор-14=7*2                      7.02

Семен-42=7*6                      7.06

Віталій-81=27*3                   27.03

Сергій-135=27*5                 27.05

Володимир-128=16*8         16.08

Василь-153=17*9                  17.09