Спочатку використали 0,3 всього пального, а потім 0,4 решти, після чого залишилося 126 л. Скільки

пального було спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Волчкова Алина.
Х = 126+0,3х+(х-0,3х)*0,4
х=126+0,3х+0,4х-0,12х
х-0,82х=126
0,18х=126
х=700