ОЧЕНЬ СРОЧНО Сторони паралелограма дорівнюють 16 см і 18 см, а різниця діагоналей - 4 см. Знайти

діагоналі паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Паша.

1 ДИЯ 18-4=13   2 ДИЯ 16-4=12   3 ДИЯ 13+12=25