Учні 11-го класу проходили тестування з математики, де оцінка виставлялася за 100-бальною

шкалою.Середня оцінка 10 учнів становила 81 бал. Якою має бути середня оцінка решти 20 учнів класу, щоб середня оцінка всього класу дорівнювала 85 балам?

Ответы на вопрос

Отвечает Погосян Генрих.

Ответ:

89

Пошаговое объяснение:

81+x

_____= 85

2

81+x =85×2=170

x=170-81=89