Ніна вирізала витинанки.7 витинанок вона подарувала подругам.У неї залишилося ще 13

витинанок.Скільки витинанок вирізала Ніна?Зробити 2обернені задачі.

Ответы на вопрос

Отвечает Суркова Софья.
1) 13+7=20(в.)- було у Ніни
    Обернені задачі
1)20-7=13(в.) - залишилося в Ніни
 Друга обернена задача
1) 20-13=7(в.)- вона дала подругам