За 5 годин роботи 4 садовник обрiзають 140 кущiв. За скiльки годин один садiвник обрiзав 28 таких

кущiв?

Ответы на вопрос

Отвечает Шакиров Тимур.

140:4=35(к.)-1 садівник за 5 год; 35:5=7(к.)-1 садівник зат1 год; 28:7=4(год)- треба 1 садінику щоб посадити 28 кущів