Решить задачу. Відстань до протилежного берега лісового озерця плавець подолав за 12хв. Рухався він

зі швидкістю 50м/хв. На скількі метрів за хвіліну зменшиласьшвідкисть плаця якщо на зворотний шлях він витратив 15хв.

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Анастасия.
1) Знайдемо відстань від берега до берега: S=t*V=12*50=600 м.
2) Знайдемо швидкість плавця, з якою він рухався на зворотньому шляху: V2=S/t= 600/15=40 м/с
3) Знайдемо різницю швидкостей плавця: ΔV=V1-V2=50/40=10 м/хв