Два ребра трикутної піраміди які не мають спільних точок дорівнює 6 см а всі інші ребра 5 см

знайдіть площу повної поверхні піраміди (у см^2)

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Аня.

В такой пирамиде все 4 грани имеют одинаковые размеры: 5, 5 и 6 см.

Находим высоту Н треугольника грани:

Н = √(5² - (6/2)²) = √(25 - 9) = √16 = 4 см.

Ответ: S = 4*(1/2)*6*4 = 48 см².