Катер iшов протягом 4годин 25 км/ч пiсля цього йому залишилося пройти до мiсця призначення у 2рази

менше вiд того,що вiн пройшов.Скiльки кiлометрiв мав пройти катер?

Ответы на вопрос

Отвечает Казанцев Кирилл.

4*25=100 км - прошёл катер

100/2=50 км - осталось пройти

100+50= 150 км - весь путь.